Producent Miele
Kod producenta 10673800
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
3 szt. do 72h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 3 999,00 zł
Nasza cena 3 599,10 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 10%
Oszczędzasz 399,90 zł
Firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia. Dostosowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki oraz filtry, które idealnie poradzą sobie z sierścią i zapachem. Posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety itp. Posiadacze dywanów na pewno będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną. Są również odkurzacze odpowiednio dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg, ale również dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu. Podczas odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet drobny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!

Do propozycji firmy Miele dołączyły również odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.

Odkurzacz MIELE Scout RX2 Home Vision to robot sprzątający, dzięki któremu odkurzanie stanie się zupełną przyjemnością. Pracę urządzenia można sterować poprzez aplikację w telefonie dzięki MobileControl. Dodatkowo odkurzacz jest lekki, więc z łatwością można go przenieść albo opróżnić. Ogromnym atutem jest cicha praca urządzenia, dzięki czemu może pracować nawet podczas snu domowników.

Ten robot sprzątający ma wyjątkową wydajność odkurzania na wszystkich rodzajach podłóg dzięki systemowi Quattro Cleaning Power. Dodatkowo robot posiada system Furniture Protection Technology czyli 7 czujników podczerwieni, dzięki którym z łatwością omija przeszkody. Atutem jest jego płaska obudowa, która wynosi 8,5 cm pozwalająca na sprzątanie pod niskimi meblami. 

Scout RX2 Home Vision tworzy mapę pomieszczenia i ustala optymalną trasę przejazdu dzięki Home Mapping RX2, a Timer umożliwia zaplanowanie pracy urządzenia szczególnie gdy nie ma nas w domu . Ponadto sam pojedzie do stacji ładującej, gdy jego pojemny akumulator będzie na wyczerpaniu.

Ogromnym atutem urządzenia jest czterostopniowy system czyszczenia, czyli szczotki, które dochodzą do wszystkich zakamarków pomieszczenia, do tego wałek szczotkowy, bezszczotkowy silnik oraz mocno ssący otwór z tyłu urządzenia. Jeżeli zajdzie taka potrzeba i wykryje większe skupisko brudu robot przełączy się na tryb TURBO.

Dane techniczne
– średnica 35,4
– waga 3,3 kg
– wysokość 8,5 cm
– czujniki: antykolizyjne, krawędzi, przeszkód
– 4 programy czyszczenia
– czas ładowania akumulatora 180 min
– czas pracy 120 min
– poziom hałasu 64 dB
– programator pracy
– wi-fi
– 24 mce gwarancji

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności