Producent Miele
Kod producenta 11029600
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj do 3 tygodni
Cena katalogowa 139,90 zł
Nasza cena 135,70 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 3%
Oszczędzasz 4,20 zł
Od ponad 100 lat jest pewne, że na Miele można polegać, i że ich urządzenia gwarantują znakomite rezultaty przy minimalnym zużyciu energii. Czy z klasycznym pokrętłem, czy z czułym sensorem lub ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości – jedno jest pewne obsługa Miele jest łatwa i przyjemna. Harmonijny wygląd w połączeniu z ponadczasową elegancją i funkcjonalnością dają idealne rozwiązanie. Jest to zdecydowanie marka premium, pożądana przez większość ludzi ceniących sobie jakość i precyzję. Miele słynie nie tylko z urządzeń ale również z akcesoriów i produktów.

Mieszanki kawy są doskonałym uzupełnieniem oferty ekspresów Miele, dzięki odsłonie Black Edition, każdy nawet najbardziej wymagający smakosz zaspokoi swoje oczekiwania. Każda ze specjalnie skomponowanych mieszanek ma różną konfigurację ziaren oraz stopień ich palenia. Kawy Miele Black Edition pochodzą z upraw ekologicznych zgodnie z zasadą fair trade i posiadają certyfikat EU Organic Farming. Kawa palona jest w niskiej temperaturze przez dłuży czas w palarni z 1936 roku.

Propozycja firmy Miele to Black Edition Espresso. Połączenie 80% ziaren arabiki i 20% ziaren robusty nadającej jej goryczkowy smak to idealny duet na senne poranki. Jest perfekcyjna do przyrządzenia perfekcyjnego espresso.

Zalety:
4x250 g całych ziaren kawy palonej w Niemczech
intensywny, głeboki smak z aromatyczną, czekoladową nutą
idelane dopasowana do ekspresów ciśnieniowych Miele
Certyfikat Fairtrade i Bio

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności