Producent Miele
Kod producenta 10408410
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 222,90 zł
Nasza cena 222,90 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Worki do odkurzaczy MIELE HYCLEAN 3D G/N wykonane z tworzywa sztucznego, hipoalergicznego. Są antybakteryjne, a dzięki temu bezpieczne podczas odkurzania również przy małych dzieciach. Mają bardzo wysoki poziom wytrzymałości, nawet gdy będziemy odkurzali przy zapełnionym worku. Materiał, który został użyty do produkcji worków MIELE HYCLEAN 3D G/N jest bardzo solidny, dzięki czemu powstaje efekt intensywnej filtracji. Ponadto nie przepuszczają kurzu, pyłu oraz roztoczy przez warstwy mikrowłókna. Plastikowe mocowanie sprawia, że worki doskonale przylegają do wlotu odkurzacza i nie przepuszczają żadnych zanieczyszczeń po bokach lub przy łączeniach, co niestety jest częstym zjawiskiem przy łączeniach kartonowych.

Worki HYCLEAN 3D G/N przeznaczone są do serii S2, S5, S8, Classic C1, Complete C3. Jest to czteropak worków, w skład którego wchodzi: 16 worków, 4 filtry AirClean oraz 4 filtry ochrony silnika.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności