Producent Miele
Kod producenta 10455000
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
3 kpl. do 7 dni roboczych
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 122,90 zł
Nasza cena 122,90 zł PLN    
Worki do odkurzaczy MIELE HYCLEAN 3D G/N wykonane z tworzywa sztucznego, hipoalergicznego. Są antybakteryjne, a dzięki temu bezpieczne podczas odkurzania również przy małych dzieciach. Mają bardzo wysoki poziom wytrzymałości, nawet gdy będziemy odkurzali przy zapełnionym worku. Materiał, który został użyty do produkcji worków MIELE HYCLEAN 3D G/N jest bardzo solidny, dzięki czemu powstaje efekt intensywnej filtracji. Ponad to nie przepuszczają kurzu, pyły oraz roztoczy przez warstwy mikrowłókna. Plastikowe mocowanie sprawia, że worki doskonale przylegają do wlotu odkurzacza i nie przepuszczają żadnych zanieczyszczeń po bokach lub przy łączeniach, co niestety jest częstym zjawiskiem przy łączeniach kartonowych.

Worki HYCLEAN 3D G/N przeznaczone są do serii S2, S5, S8, Classic C1, Complete C3. Jest to dwupak worków, w skład którego wchodzi: 8 worków, 2 filtry AirClean oraz 2 filtry ochrony silnika.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności