Producent Miele
Kod producenta 11761660
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 1 339,00 zł
Nasza cena 1 339,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia. Dostosowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki oraz filtry, które idealnie poradzą sobie z sierścią i zapachem. Posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów na pewno będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną. Są również odkurzacze odpowiednio dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg, ale również dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu. Podczas odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet drobny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!

Odkurzacz Miele Complete C3 Select Parquet
 
to model odkurzacza workowego z dużą paletą akcesoriów na specjalne wyzwania  z rewolucyjnym  silnikiem Power Efficiency, dzięki któremu uzyskamy  maksymalna wydajność. Nowy model odkurzacza to połączenie bezpieczeństwa użytkowania oraz dużej łatwości pracy. Urządzenie zostało zostało wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się podczas codziennych porządków. 890 W moc ssania oraz innowacyjny silnik Power Efficiency to duet idealny. Sprzątanie staje się łatwiejsze, skuteczniejsze i szybsze.
Dla dodatkowego komfortu Odkurzacz Miele Complete C3  został wyposażony w funkcję zwijania przewodu przyciskiem nożnym, który pozwala na wygodną pracę z urządzeniem oraz w praktyczny system parkowania, dzięki któremu ssawkę można zaczepić z tyłu urządzenia na specjalnym mocowaniu. Odkurzacz bez problemu usuwa niezawodnie włosy i kłaczki dzięki ręcznej turboszczotce. Ponadto sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na precyzyjną regulację dopasowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika. Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest bardzo prosty, a zarazem solidny. Dodatkowa dołączona do zestawu delikatna szczotka idealnie nadaje się  do czyszczenia  parkietów , bądź  pielęgnacji delikatnych twardych podłóg
 
Połączenia długiego kabla, rury oraz węża daje nam niezwykle duży zasięg odkurzania, bo aż 12 m. Dzięki temu można wygodnie pracować nawet na dużych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.

Wszystkie odkurzacze marki Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, wytrzymałość oraz ich możliwości. Testom poddany został również wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.

Dane techniczne
– moc ssania 890 W
– waga 7,26 kg
– zasięg pracy 12 m
– pojemność worka 4,5 l
- filtr wylotowy: filtr HEPA AirClean,
– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym
– 24 miesiące  gwarancji

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl 
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności