Producent Miele
Kod producenta 10693600
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj do 3 tygodni
Cena katalogowa 1 559,00 zł
Nasza cena 1 559,00 zł PLN    
Firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia. Dostosowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki oraz filtry, które idealnie poradzą sobie z sierścią i zapachem. Posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów na pewno będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną. Są również odkurzacze odpowiednio dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg, ale również dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu. Podczas odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet drobny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!

Odkurzacz Miele Complete C3 Cat&Dog to model odkurzacza workowego z turboszczotką i filtrem zapachów, idealny dla wszystkich miłośników zwierząt. Jest niezastąpionym pomocnikiem w dbaniu o przestrzeń, którą zamieszkują nasi pupile.
To połączenie bezpieczeństwa użytkowania oraz dużej łatwości pracy. Urządzenie zostało zostało wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się podczas codziennych porządków. 890 W moc ssania oraz turboszczotka z filtrem węglowym to idealne połączenie dla wszystkich właścicieli psów i kotów. Urządzenie doskonale neutralizuje nieprzyjemne zapachy dzięki filtrowi Active AirClean z aktywnym węglem.

Dla dodatkowego komfortu Odkurzacz Miele Complete C3 Cat&Dog został wyposażony w funkcję zwijania przewodu przyciskiem nożnym, który pozwala na wygodną pracę z urządzeniem oraz w praktyczny system parkowania, dzięki któremu ssawkę można zaczepić z tyłu urządzenia na specjalnym mocowaniu. Ponadto sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na precyzyjną regulację dopasowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika. Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest bardzo prosty, a zarazem solidny. Połączenia długiego kabla, rury oraz węża daje nam niezwykle duży zasięg odkurzania, bo aż 12 m. Dzięki temu można wygodnie pracować nawet na dużych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.

Wszystkie odkurzacze marki Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, wytrzymałość oraz ich możliwości. Testom poddany został również wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.

Dane techniczne
– moc ssania 890 W
– dysze/szczotki: dysza do tapicerki, turboszczotka, szczotka do dywanów
– waga 7,26 kg
– zasięg pracy 12 m
– pojemność worka 4,5 l
– długość 49,5
– szerokość 36,5
– wysokość 22,7
– poziom hałasu 73 dB
– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym
– 24 mce gwarancji


Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności