Producent Miele
Kod producenta 10660880
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
3 szt. do 7 dni roboczych
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 1 349,00 zł
Nasza cena 1 349,00 zł PLN   NOWOŚĆ  
Firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia. Dostosowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki oraz filtry, które idealnie poradzą sobie z sierścią i zapachem. Posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów na pewno będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną. Są również odkurzacze odpowiednio dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg, ale również dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu. Podczas odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet drobny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!

Odkurzacz Miele Complete C3 Allergy to model odkurzacza workowego z filtrem HEPA dla spełnienia najwyższych wymagań w zakresie higieny powietrza
To połączenie bezpieczeństwa użytkowania oraz dużej łatwości pracy. Urządzenie zostało zostało wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się podczas codziennych porządków. 890 W moc ssania oraz filtra HEPA AirClean wraz z nowoczesnymi i higienicznymi workami MIELE HyClean to idealne rozwiązanie dla alergików oraz dla osób szczególnie dbających o czyste, higieniczne powietrze, gdzie występuje zwiększona potrzeba dokładnego oczyszczenia powierzchni z kurzu i roztoczy, np. w sypialni albo w pokoju dziecka.
Dla dodatkowego komfortu Odkurzacz Miele Complete C3 Allergy został wyposażony w funkcję zwijania przewodu przyciskiem nożnym, który pozwala na wygodną pracę z urządzeniem oraz w praktyczny system parkowania, dzięki któremu ssawkę można zaczepić z tyłu urządzenia na specjalnym mocowaniu. Ponadto sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na precyzyjną regulację dopasowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika. Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest bardzo prosty, a zarazem solidny. Połączenia długiego kabla, rury oraz węża daje nam niezwykle duży zasięg odkurzania, bo aż 12 m. Dzięki temu można wygodnie pracować nawet na dużych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.
Wszystkie odkurzacze marki Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, wytrzymałość oraz ich możliwości. Testom poddany został również wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.

Dane techniczne
– moc ssania 890 W
– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa
– waga 7,43 kg
– zasięg pracy 12 m
– pojemność worka 4,5 l
– długość 49,5
– szerokość 36,5
– wysokość 22,7
– poziom hałasu 78 dB
– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym
– 24 mce gwarancji

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności