Producent Miele
Kod producenta 11025330
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
3 szt. do 7 dni roboczych
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 15 619,00 zł
Nasza cena 15 619,00 zł PLN    
Miele oferuje swoim klientom najwyższej jakości sprzęt AGD już od ponad 100 lat. Firma została założona 1898 roku w Niemczech i do dziś prężnie działa poszerzając swoje horyzonty. Miele to marka premium, której głównymi atutami są trwałość, łatwość użytkowania i wydajność. Koncentrują się na działaniach zgodnych z ich wartościami oraz dążą do założonych celów. To firma z tradycjami i nieskazitelną renomą. Dlatego z pełną świadomością możemy polecić asortyment tej firmy, a szczególnie ekspresy do kawy. 

Większość z nas ma słabość do kawy i nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia bez tego wspaniałego napoju. Niestety nie zawsze mamy czas na zaparzenie standardowej kawy, często również mamy problem z doborem odpowiedniego stopnia zaparzenia. Kupując ekspres wolnostojący marki Miele dostajemy gwarancję zawsze idealnie skomponowanego trunku. Czy wybierzemy Espresso, Cappuccino, Latte Macchiato, Caffè latte, czy po prostu zwykłą kawę zawsze mamy gwarancję perfekcyjnego smaku, konsystencji i niebiańskich smakowych doznań. 

Wolnostojący ekspres do kawy Miele CM 7750 to przyjemność picia kawy Dodatkowo perfekcyjny smak zapewni funkcja CoffeeSelect, która zapewnia 3 pojemniki na kawę i gwarancję dobrania zawsze odpowiednich ziaren oraz AutoDescale, dzięki której ekspres odkamienia się automatycznie.Właściwości: 
Perfekcyjna przyjemność – CoffeeSelect 
Całkowicie automatyczne odkamienianie – AutoDescale 
Zawsze świeżo zmielone - młynek AromaticSystemFresh 
Równoczesne przygotow. przy pomocy przycisku – OneTouch for Two 
Najprostsza komunikacja z urządzeniem – WiFiConn@ct 


Dane techniczne
kolor: ObsidianBlack
szerokość urządzenia 311 mm
wysokość urządzenia 4207 mm
głębokość urządzenia 445 mm
możliwość programowania 10 profili użytkowników 
3 rodzaje ziaren kawy
3 pojemniki na ziarno
pojemność zbiornika na wodę 2,2 litra
łączna pojemność pojemników na ziarna kawy 540 g
całkowita moc przyłączeniowa 1,5 kW


Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności