Producent Miele
Kod producenta 10686970
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj do 3 tygodni
Cena katalogowa 889,00 zł
Nasza cena 817,88 zł PLN   PRZECENA   ‐ 8%
Oszczędzasz 71,12 zł
Firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia. Dostosowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki oraz filtry, które idealnie poradzą sobie z sierścią i zapachem. Posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów na pewno będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną. Są również odkurzacze odpowiednio dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg, ale również dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu. Podczas odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet drobny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć!

Odkurzacz Miele Classic C1PowerLine - SBAF3 to klasyczny model z wysoką mocą ssania dla dokładnego odkurzania w korzystnej cenie. To połączenie bezpieczeństwa użytkowania oraz dużej łatwości pracy. Urządzenie zostało zostało wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się podczas codziennych porządków. 800 W moc ssania oraz nowoczesne sześciostopniowe pokrętło przekładają się na bardzo dobre efekty sprzątania i zadowolenie klientów. Dla dodatkowego komfortu Odkurzacz Miele Classic C1 został wyposażony w praktyczny system parkowania, dzięki któremu ssawkę można zaczepić z tyłu urządzenia na specjalnym mocowaniu. Ponadto sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na precyzyjną regulację dopasowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika. Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest bardzo prosty a zarazem solidny. Dodatkowo odkurzacz został wyposażony w wiele przydatnych akcesoriów min. kilka różnych ssawek oraz szczotkę do twardych powierzchni.

Wszystkie odkurzacze marki Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, wytrzymałość oraz ich możliwości. Testom poddany został również wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.

Dane techniczne
– najwyższa moc ssania- 800 W
– wszechstronne zastosowania – uniwersalna ssawka podłogowa
– wyjątkowo lekki – 5,8 kg z akcesoriami
– zasięg pracy 9 m
– pojemność worka 4,5 l
– długość 46,3
– szerokość 27,9
– wysokość 22,1
– poziom hałasu 79 dB
– zwijacz przewodu
– 24 mce gwarancji

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności