Producent Miele
Kod producenta 10687110
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
3 szt. do 7 dni roboczych
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 1 699,00 zł
Nasza cena 1 563,08 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 8%
Oszczędzasz 135,92 zł
Firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia. Dostosowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turboszczotki oraz filtry, które idealnie poradzą sobie z sierścią i zapachem. Posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów na pewno będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną. Są również odkurzacze odpowiednio dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg, ale również dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu. Podczas odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet drobny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji firmy Miele dołączyły również odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.

Odkurzacz Miele Blizzard CX1 Parquett PowerLine to model odkurzacza bezworkowego z delikatną szczotką do parkietów do pielęgnacji delikatnych, twardych podłóg. Gumowe Rolki DynamicDrive z amortyzatorami troszczą się o szczególnie cichą jazdę. A dzięki wyposażeniu w Filtr HEPA Lifetime system urządzenia zatrzymuje nawet 99,999% najdrobniejszych cząsteczek, takich jak drobny pył i alergeny

Urządzenie zostało zostało wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się podczas codziennych porządków. Odkurzacz posiada 890 W moc ssania oraz oferuje wysoką wydajność odkurzania dzięki technologii Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on idealnie kurz oraz większe zabrudzenia. Drobinki kurzu są wychwytywane za pomocą filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.

Dodatkowo Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 Parquett PowerLine posiada System parkowania dla przerw w odkurzaniu, który jest wyjątkowo praktyczny, kiedy podczas odkurzania trzeba coś przestawić. Wystarczy wtedy zaczepić rurę teleskopową Comfort na uchwycie z boku odkurzacza. Ważną funkcją są również nożne przyciski dotykowe. Włączanie, wyłączanie, a także zwijanie przewodu Comfort przyciskiem dotykowym, który można obsługiwać nogą, jest wyjątkowo praktyczne. 

Wszystkie odkurzacze marki Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, wytrzymałość oraz ich możliwości. Testom poddany został również wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.

Dane techniczne
– moc ssania 890 W
– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa
– waga 8,4 kg
– zasięg pracy 11 m
– pojemność worka 2 l
– długość 51,5
– szerokość 51,5
– wysokość 31
– poziom hałasu 76 dB
– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym
– 24 mce gwarancji

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności