Producent Miele
Kod producenta 10687130
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj do 3 tygodni
Cena katalogowa 1 619,00 zł
Nasza cena 1 489,48 zł PLN   PRZECENA   ‐ 8%
Oszczędzasz 129,52 zł
Firma Miele od ponad 90 lat zajmuje się produkcją najwyższej jakości odkurzaczy. Rozwiązania mieszkaniowe wymagają indywidualnych koncepcji, dlatego Miele oferuje różne modele odkurzaczy w specjalnych wariantach wyposażenia. Dostosowane są do bieżących potrzeb oraz do zmian, które dopiero mogą nastąpić np. pojawienie się zwierzaka. Wtedy można zastosować specjalne turbo szczotki oraz filtry, które idealnie poradzą sobie z sierścią i zapachem. Posiadają szereg funkcji i akcesoriów dostosowanych do różnych podłóg takich jak dywany, panele, parkiety ipt. Posiadacze dywanów na pewno będą usatysfakcjonowani z użytkowania modelu Miele Electro, który charakteryzuje się najwyższą siłą sprzątania i posiada specjalną szczotkę elektryczną. Są również odkurzacze odpowiednio dostosowane dla osób z alergią. Przykładem jest Odkurzacz Miele Allergy, który nie tylko skutecznie usuwa pyłki, roztocza i inne alergeny ze wszystkich podłóg, ale również dzięki Filtrowi HEPA 13 (zgodnie z normą EN 1822/2011) wyczyści nawet powietrze w pomieszczeniu. Podczas odkurzania filtrowanych jest z powietrza ponad 99,999% wszystkich cząsteczek, a nawet drobny kurz. Alergicy mogą w końcu głęboko i spokojnie odetchnąć! Do propozycji firmy Miele dołączyły również odkurzacze bezprzewodowe, bezworkowe i roboty sprzątające.

Odkurzacz Miele Blizzard CX1 EcoLine to model odkurzacza bezworkowego ze ssawką podłogową EcoTeQ do oszczędnego odkurzania i najlepszego czyszczenia. Dodatkowo posiada Filtr Hygiene Lifetime, kóry cechuje się bardzo wysokim stopniem zatrzymywania pyłu i wyłapuje 99,98 % wszystkich drobnych cząsteczek.

Urządzenie zostało zostało wyposażone w wiele nowoczesnych rozwiązań, które idealnie sprawdzają się podczas codziennych porządków. Odkurzacz posiada 550 W moc ssania oraz oferuje wysoką wydajność odkurzania dzięki technologii Vortex, dzięki której prędkość przepływu powietrza wynosi, aż 100 km/h. Rozdziela on idealnie kurz oraz większe zabrudzenia. Drobinki kurzu są wychwytywane za pomocą filtra pyłowego, a reszta zabrudzeń trafia do pojemnika.
Dodatkowo Specjalnie zaprojektowana budowa odkurzacza Miele Blizzard CX1 EcoLine pozwala nie tylko na higieniczne opróżnianie pojemników, ale i na pełną higienę dzięki bezobsługowemu filtrowi Hygiene Lifetime. Proces opróżniania pojemnika odbywa się od dołu, przez to wznoszenie pyłu jest ograniczone do minimum. Wykorzystano tu rozwiązanie Click2open. Pojemnik na kurz daje się bardzo łatwo wyciągnąć i z powrotem umieścić w urządzeniu.

Ponadto sprzęt posiada rurę teleskopową co przekłada się na precyzyjną regulację dopasowaną do wzrostu i indywidualnych preferencji użytkownika. Montaż i demontaż ssawki, rury oraz uchwytu jest bardzo prosty, a zarazem solidny. Połączenia długiego kabla, rury oraz węża daje nam niezwykle duży zasięg odkurzania, bo aż 11 m. Dzięki temu można wygodnie pracować nawet na dużych powierzchniach bez konieczności zmiany gniazdka.

Wszystkie odkurzacze marki Miele zostały poddane wielu testom, które sprawdziły ich żywotność, wytrzymałość oraz ich możliwości. Testom poddany został również wąż, silnik, zwijanie kabla a także wytrzymałość na uderzenia w słupki i progi.

Dane techniczne
– moc ssania 550 W
– dysze/szczotki: ssawka do tapicerki, ssawka podłogowa, ssawka szczelinowa
– waga 8,4 kg
– zasięg pracy 11 m
– pojemność worka 2 l
– długość 51,5
– szerokość 51,5
– wysokość 31
– poziom hałasu 73 dB
– zwijacz przewodu przyciskiem nożnym
– 24 mce gwarancji

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności