-Mason Cash

Mason Cash - naczynia i akcesoria kuchenne


Mason Cash to marka pochodząca z samego serca przemysłu ceramicznego w Anglii, z Church Gresley, w którego pobliżu znajdowały się liczne źródła surowców. Marka łączy nowoczesność z brytyjską tradycją, tworząc wyjątkowe, kultowe już produkty.

Mason Cash zachwyca swoimi wyrobami już od 1800r. Firma w swoim asortymencie posiada między innymi liczne dzbanki, naczynia, pojemniki, liczne akcesoria kuchenne i miski, z których ta najbardziej znana to rustykalna misa Mixing Bowl. Jej tradycja sięga 1901r., miska ta przez prawie 120 lat nie zmieniła swojego wyglądu. Kultowymi już produktami są różnokolorowe miski do puddingu marki, jak i różne formy do pieczenia z serii Bakeware.

Produkty marki Mason Cash to nie tylko tradycja, ale również wyjątkowy, charakterystyczny design i bardzo dobra jakość. Produkty Mason Cash wykonywane są wysokiej jakości ceramiki, której niewątpliwą zaletą jest niepochłanianie zapachów, dzięki czemu serwowane produkty nie tracą swojego aromatu.

Różnorodność produktów marki Mason Casch, sprawia że każdy, nawet najbardziej wymagający klient znajdzie produkt odpowiadający swoim wymaganiom. Staną się również niezbędne dla pasjonatów pieczenia. Precyzyjne miarki do odmierzenia odpowiedniej ilości składników, dozowniki do mąki, wałki, miski, stolnice, formy i foremki… to wszystko sprawi, że wypieki będą przyjemnością. 

Urokliwe elementy, proponowane przez angielską markę z pewnością staną się niebanalną ozdobą kuchni, czy też fantastycznym dodatkiem zastawy stołowej, a precyzyjne wykonanie produktów gwarantuje długotrwałe użytkowanie.Kuchnia Premium
Paulina
od poniedziałku do piątku
w godz. 8:00 - 16:00

Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności