Zwiesel Glas

Firma ZWIESEL KRISTALLGLAS od 150 lat zajmuje się produkcją doskonałej jakości kieliszków, szklanek oraz galanterii ze szkła kryształowego, pozbawionego ołowiu. W szczególności doceniane przez miłośników i degustatorów wina, a także przez znawców wyszukanego designu. 

ZWIESEL KRISTALLGLAS pod swoją nazwą kryje dwie marki Zwiesel Glas oraz Zwiesel 1872 Handmade. Pierwsza z nich to szkło wytwarzane maszynowo z niezwykłą dbałością w nadawaniu unikatowej formy szkłu kryształowemu. Zwiesel Handmade to z kolei kolekcje wytwarzane w tradycyjny, ręczny sposób poprzez dmuchanie.  SZKŁO DMUCHANE to prawdziwa, mistrzowska ręczna robota, a każdy kieliszek jest swoistym, unikatowym arcydziełem.

Zwiesel Glas to kolekcje do produkcji, których marka wykorzystuje nowoczesne szkło kryształowe TRITAN, które jest odporne na wszelkie zarysowania i wyszczerbienia. Opatentowana masa kryształowa TRITAN nie zawiera związków baru ani ołowiu. Wyroby Zwiesel Glass dają satysfakcję koneserom oraz wielbicielom wina i innych trunków na całym świecie i gwarantuje ciągłość fasonów przez minimum 5-10 lat.

Zalety:
- wyjątkowo odporne na uszkodzenia oraz zmiany temperatury
- można zmyć w zmywarce
- wolne od ołowiu i baru
- krystaliczene, przezroczyste szkło
- produkty wyprodukowane w Niemczech
- produkcja przyjazna dla środowiska
- ciągłość fasonów przez minimum 5-10 lat

Niezależnie od tego, czy produkty wytwarzane są ręcznie czy maszynowo, produkty ZWIESEL KRISTALLGLAS to ponadczasowe projekty, najwyższa jakość rzemiosła i doskonałe surowce. W odpowiedzi na tempo współczesnego życia, szklana zastawa ZWIESEL KRISTALLGLAS jest stworzona dla wyjątkowych chwil pełnych radości, bliskości i dla celebrowania wspólnie spędzanego czasu.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Zwiesel Glas w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
 


Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności