Zwiesel 1872

Firma ZWIESEL KRISTALLGLAS od 150 lat zajmuje się produkcją doskonałej jakości kieliszków, szklanek oraz galanterii ze szkła kryształowego, pozbawionego ołowiu. W szczególności doceniane przez miłośników i degustatorów wina, a także przez znawców wyszukanego designu.

ZWIESEL KRISTALLGLAS pod swoją nazwą kryje dwie marki Zwiesel Glass oraz Zwiesel 1872 Handmade. Pierwsza z nich to szkło wytwarzane maszynowo z niezwykłą dbałością w nadawaniu unikatowej formy szkłu kryształowemu. Zwiesel Handmade to z kolei kolekcje wytwarzane w tradycyjny, ręczny sposób poprzez dmuchanie.  SZKŁO DMUCHANE to prawdziwa, mistrzowska ręczna robota, a każdy kieliszek jest swoistym, unikatowym arcydziełem.

Marka ZWIESEL 1872 to sięgający 1872 roku kunszt ręcznego wytwarzania ekskluzywnych, kryształowych kieliszków do wina i napojów.  Projekty firmy łączą w sobie wyrafinowany, ale zklasyczny design  z wyjątkowo precyzyjną obróbką szkła kryształowego, którą omże zapewnić jedynie ręczne wykonanie produktu. W segmencie premium, marka ta jest bez wątpienia synonimem najwyższej jakości, elgancji i unikatowości.  Najwyższej klasy, kryształowe kieliszki ZWIESEL 1872  to  nie tylko piękno w czystej formie, ale przede wszystkim zapewnienie wydobycia walorów smakowych serwowanych win poprzez zapewnie odpowiedniego kształtu używanego szkła, jak i jego grubości.

Twórcy i projektanci marki Zwiesel 1872  doskonale zdają sobie sprawę, że używanie formowanych ręcznie kieliszków z dmuchanego szkła jest znakiem rozpoznawczym koneserów wina na całym świecie. Szkło tego rodzaju wydobywa subtelne aromaty i tekstury wina. A Każdy kieliszek jest wyrazem rękodzieła, ujmując wyjątkowym kształtem, delikatnością, finezją i elegancją.

Niezależnie od tego, czy produkty wytwarzane są ręcznie czy maszynowo, produkty ZWIESEL KRISTALLGLAS to ponadczasowe projekty, najwyższa jakość rzemiosła i doskonałe surowce. W odpowiedzi na tempo współczesnego życia, szklana zastawa ZWIESEL KRISTALLGLAS jest stworzona dla wyjątkowych chwil pełnych radości, bliskości i dla celebrowania wspólnie spędzanego czasu.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Zwiesel Glass w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.plKuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności