Zip Top

Zip Top to amerykańska marka powstała w 2017 roku , której założycielką jest Rebecca Finell. Przeznaczeniem marki jest zmniejszenie ilości jednorazowych opakowań oraz plastikowych śmieci, dlatego produkty wykonane są w 100% z silikonu platynowego produkowanego z lokalnych materiałów przez firmy ze Stanów Zjednoczonych. Co za tym idzie nie zawierają BPA, ołowiu, plastiku ani lateksu. 

W ofercie marki  znajdziemy pojemniki silikonowe na produkty sypkie, żywność, przekąski dla dzieci. Innowacyjne produkty Zip Top mają wiele zastosowań, można ich użyć do przechowywania, jako pojemniki do mikrofalówki czy do miksowania, a nawet jako podkładki pod gorące naczynia. Marka Zip Top swoje uznanie osiągnęła dzięki otrzymaniu międzynarodowych nagród, takich jak: International Design Excellence Award, Gold German Design Award czy European Product Design Award.
Współpracujemy z  oficjalnym dystrybutorem marki Zip Top w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.plKuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności