Zassenhaus

Początki działalności niemieckiej marki Zassenhaus to rok 1867 kiedy działając jako sklep eksportowy dostarczała drobne wyroby stalowe i narzędzia z czasem stając się wytwórcą wysokiej jakości młynków do przypraw i kawy. W 1904 roku czyli 20 lat później zaczęto produkcję młynków do kawy oraz pieprzu wzbogaconą o drewniane akcesoria w połowie XX wieku. Przełomem stał się rok 2000 w którym to marka Zassenhaus wynalazła pierwszy bezstopniowo regulowany mechanizm mielący wykonany z wysokiej jakości niemieckiej ceramiki.

Zapach świeżej, ręcznie mielonej kawy, świeżych ziaren pieprzu lub ostrej papryki powoduje przyjemność i poprawia samopoczucie,taką gwarancję dają nam produkty marki Zassenhaus. Marka cechuje się solidnością produktów i wysoką jakością wykonania oraz niepowtarzalnym designem. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Zassenhaus w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.
 
Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.plKuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności