Wusthof

Wusthof to niemiecka marka produkująca noże najwyższej jakości od ponad 200 lat w Solingen - miejscu, gdzie powstają najlepsze i najsłynniejsze noże na Świecie. Logo marki - charakterystyczny trójząb, symbolizuje trzy wartości, które do dnia dzisiejszego stanowią podstawę działalności firmy - pasję, pracowitość, doskonałość. Tak też można opisać wszystkie produkty znajdujące się w asortymencie marki. Logo zostało zarejestrowane jako znak towarowy w Cesarskim Urzędzie Patentowym w Berlinie w roku 1895. Jest ono obecnie chronione prawnie w prawie wszystkich krajach na świecie. 

W ofercie firmy znajdują się najwyższej jakości noże kute oraz te ze stali walcowanej. Firma stawia na jakość a nie na ilość, dlatego też proces wyprodukowania jednego noża to aż 40 etapów! W proces wytworzenia z arkusza stali gotowego noża zapakowanego w pudełko, zaangażowanych jest aż około 300 pracowników, których zadaniem jest dopilnować, aby klienci marki niezmiennie otrzymywali taką samą wyśmienitą jakość.

Najnowocześniejsza technologia w połączeniu z fachową wiedzą i rodzinnymi tradycjami dają niezwykle skuteczną kombinację - takie też są produkty tej rodzinnej firmy. Najwyższa jakość, precyzja wykonania, funkcjonalność, a do tego niezwykły design - te cechy połączone ze sobą tworzą niepowtarzalne i niezastąpione w  każdej kuchni noże niemieckiej marki Wusthof.Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności