WMF


"Życie smakuje wspaniale”


…pasja i zaangażowanie kluczem do SUKCESU

Akcesoria kuchenne WMF to doskonałe zestawienie stylowego wzornictwa z najwyższą jakością. Od ponad 160 lat, dzięki profesjonalnemu podejściu oraz dążeniu do stworzenia własnego niepowtarzalnego stylu, WMF jest nieprzerwalnie  światową marką spełniającą najwyższe standardy użyteczności i designu.

W 1920 r - w 63 lata po założeniu firmy - WMF opatentowało stal nierdzewną Cromargan, która dzięki gwarancji najlepszej ochrony na długie lata stała się swoistym symbolem firmy. Popularne na całym świecie niemieckie patelnie, garnki niemieckie, nóż wmf, patelnie wmf, akcesoria kuchenne wmf oraz inne gadżety z dziedziny akcesoriów kuchennych zachwycają swym pięknem po dziś dzień. Charakterystyczny design to zasługa współpracy z wybitnymi projektantami, dla których specjalnie dobudowano pracownię sztuki przy fabryce. 

Niemiecka firma WMF czuje się zobowiązana wobec swoich klientów do perfekcji i doskonałej sztuki kulinarnej. Jest to widoczne we wszystkich produktach kuchennych, a także potwierdzone znakiem " Made in Germany ". WMF stawia sobie za cel połączenie estetyki i użyteczności w jednym! Wysoka jakość to inwestycja na lata.

W naszej ofercie znajdziesz najwyższej jakości garnki niemieckie ze stali nierdzewnej Cromargan, niemieckie patelnie, czy szybkowary. WMF oferuje również wiele innych niezbędnych w kuchni akcesoriów.Kuchnia Premium
Marta
godz. 8:00 - 16:00:

Paulina
godz. 16:00 - 22:00:

Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
polityka prywatności
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto