WMF


"Życie smakuje wspaniale”
…pasja i zaangażowanie kluczem do SUKCESU

Niezwykły design, funkcjonalność i niepodważalna jakość idealnie opisują markę WMF.

Od 1853 roku zachwyca nas unikatowymi akcesoriami kuchennymi WMF, które charakteryzują się nie tylko stylowym wzornictwem, ale również najwyższą jakością. WMF to światowy producent, mający w swojej ofercie nie tylko akcesoria kuchenne WMF, ale też garnki niemieckie, a nóż WMF to niezbędny dodatek w każdej kuchni.

Marka WMF spełnia najwyższe standardy użyteczności i designu, tworząc własny niepowtarzalny styl. Ustanawianie nowych trendów i standardów codziennego życia to główne założenia marki, które skutecznie wdraża tworząc znane na całym świecie akcesoria kuchenne WMF.

Najwyższą jakość produktów marka zawdzięcza opatentowanej przez siebie stali nierdzewnej Cromargan, która gwarantuje najlepszą ochronę na długie lata. Nóż WMF, czy też popularne garnki niemieckie… wszystkie te produkty to najwyższa jakość, stworzona ze stali Cromargan Wychodzenie naprzeciw konsumentom i klientom, powoduje wzrost wzajemnego zaufania i siłę napędową do ciągłego rozwoju firmy.

Dążenie do perfekcji i doskonalenia sztuki kulinarnej, widoczne jest we wszystkich produktach marki, akcesoria kuchenne WMF, czy też garnki niemieckie to kwintesencja stylu i funkcjonalności, a nóż WMF to produkt, który sprawi że przygotowanie potraw stanie się szybkie i przyjemne! WMF stawia sobie za cel połączenie estetyki i użyteczności w jednym! Wysoka jakość to inwestycja na lata.

O jakości i wyjątkowości produktów, świadczyć mogą liczne nagrody otrzymane przez markę WMF. Już w 1862 roku spółka została uhonorowana złotym medalem na Wystawie Światowej w Londynie za ekskluzywne produkty. Firma ma na swoim koncie również liczne nagrody,  takie jak  Designpreis, Good Design, Product Design Awards i wiele innych. Tak dobre rezultaty marka osiąga dzięki zatrudnieniu projektantów, których niesamowite pomysły zachwycają konsumentów na całym świecie. 

W naszej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz nie tylko akcesoria kuchenne WMF, ale również garnki niemieckie i inne produkty wysokiej jakości, potwierdzonej wymownym „Made in Germany…”.Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności