Weber

„Sukces to przekonanie do swoich produktów i pasja”

Weber to amerykańska marka tworząca najlepsze grille na świecie. Grille marki Weber dzięki innowacyjnemu rozwiązaniu zastosowanemu w produkcji są idealne do użytku domowego, jak i w pełni profesjonalnego. Dzięki grillom Webera uzyskasz idealnie wysmażone mięso, ryby oraz warzywa bez jakichkolwiek trudności. Wszystko dzięki specjalnemu systemowi kontrolowania temperatury wewnątrz grilla oraz pozostałym rozwiązaniom technicznym wypracowanym przez inżynierów marki na przestrzeni lat.

Marka Weber wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych, gdzie miała początki produkcja pierwszych grilli marki.  Firma, której domeną jest produkcja wysokiej klasy grillów, szybko osiągnęła sukces i stała się dostępna w krajach na całym świecie.  Pierwszym grillem, który wyniósł markę Weber na sam szczyt był grill o kształcie kuli, który pomógł zrewolucjonizować dotychczasowe grillowanie. Wymyślony przez George Stephen , który przeciął boje pływackie w pół aby usmażyć mięso i wykorzystał je, jako bazę do swojego grilla. Pozwoliło to na wprowadzenie systemu kontrolowania temperatury i jednocześnie ułatwiło czynność grillowania milionom Amerykanów. Tak powstała w 1952 r. firma Weber-Stephen Products LCC, która swoją popularnością cieszy się do dnia dzisiejszego. 

Motto producenta: „Sukces to przekonanie do swoich produktów i pasja”, jest aktualne również w dzisiejszej ofercie marki. Skonstruowany w 1952 r. kulisty grill z kopułą do dnia dzisiejszego stanowi symbol amerykańskiej "rewolucji" w dziedzinie grillowania. Aktualnie w ofercie marki znajdują się najwyższej jakości grille węglowe, gazowe oraz elektryczne. Asortyment marki jest dostosowany to potrzeb każdego z nas. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Weber w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.plKuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności