Tk Lighting

TK Lighting to młoda polska firma, specjalizująca się produkcją oświetlenia na najwyższym, światowym poziomie. Powstała w 2013 roku i podążając za potrzebami klientów ciągle rozwija się śledząc trendy panujące na rynku. Firma współpracuje z klientami polskimi oraz zagranicznymi dostarczając swoje produkty na rynki wschodnie m.in. do Rosji, Białorusi czy na Ukrainę oraz rynki zachodnie np. do Niemiec, Francji i Holandii. TK Lighting słynie z wysokiej jakości swoich produktów o czym świadczy fakt używania do produkcji oświetlenia tylko i wyłącznie polskich komponentów. Współpracując z polskimi hutami szkła firma może pochwalić się bogatą kolekcją kloszy o różnej barwie w zależności od potrzeb klienta. Firmę cechuję różnorodność kształtów, wzorów i kolorów abażurów. Wszystkie abażury są szyte ręcznie z naturalnych tkanin m.in. lnu i bawełny sprowadzanych z Holandii.

W swojej ofercie firma posiada oświetlenie nowoczesne, klasyczne i tzw. industrialno- loftowe, a w nich kolekcje lamp wiszących z możliwością regulacji, plafony przylegające do sufitu czy kolekcję lamp stojących i nocnych.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki TK Lighting. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności