Staub

Firma Staub to francuskie połączenie tradycji z nowoczesnością. Marka tworzy unikatowe kuchenne naczynia z prawdziwego żeliwa, dzięki którym każda potrawa nabiera wyjątkowego smaku, a nasza kuchnia nabiera charakteru. Wytwarzane wyłącznie we Francji emaliowane żeliwo Staub to najwyższa jakość i wyjątkowy wygląd. Naczynia te są niezastąpione do gotowania czy powolnego duszenia, ale znakomicie sprawdzą się również przy grillowaniu czy smażeniu.

Naczynia marki Staub nadają  się do wykorzystania w każdej kuchni. Można w nich gotować przy użyciu wszystkich rodzajów kuchenek, piekarnika, płyty indukcyjnej oraz płyty ceran, a nawet na grillu. 

Najsłynniejszym produktem marki jest kultowa brytfanna żeliwna - słynna La Cocotte, występująca w różnych pojemnościach, kształtach i kolorach. Trwałe żeliwo, z którego wykonywany jest ten fantastyczny produkt, idealnie oraz równomiernie rozprowadza i utrzymuje ciepło. Sprawia, że każde danie może zachwycić nawet najbardziej wymagające podniebienie.  W asortymencie marki znajdują się również naczynia do zapiekania, dzbanki do kawy lub herbaty oraz wiele innych niezastąpionych akcesoriów kuchennych wykonanych z żeliwa i ceramiki.Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności