Spring

Marka Spring to szwajcarska firma, która od ponad 70 lat produkuje wysokiej klasy akcesoria kuchenne dla profesjonalistów i amatorów. Założona w 1946 roku przez braci Arthura i Hermanna Springów, którzy byli zafascynowani rolą jedzenia w kształtowaniu zdrowia, relacji społecznych i kultury. Ich celem było stworzenie produktów, które ułatwią gotowanie i serwowanie potraw, a także sprawią, że będą one źródłem radości i satysfakcji.

W ciągu swojej historii marka Spring wprowadziła wiele innowacyjnych rozwiązań, takich jak zestaw do fondue bourguignonne, który zapoczątkował modę na "gotowanie przy stole" w latach 50. XX wieku, czy naczynia bufetowe, które pozwoliły na elegancką prezentację dań w latach 70. XX wieku. Marka Spring była także jedną z pierwszych, która dostosowała swoje garnki do kuchenek indukcyjnych w latach 90. XX wieku.

Od 2010 roku marka Spring należy do niemieckiej grupy Küchenprofi i ma swoją siedzibę w Solingen. Jednak nie straciła swojej szwajcarskiej jakości i precyzji, które są gwarantowane przez zespół doświadczonych projektantów i inżynierów. Produkty marki Spring to nie tylko funkcjonalne i trwałe akcesoria kuchenne, ale także piękne i stylowe elementy dekoracji stołu, które zachwycą każdego miłośnika kulinariów.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Spring w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58
e-mail : bok@kuchniapremium.plKuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności