Smeg

Historia marki Smeg rozpoczęła się już w 1948 roku we Włoszech, a obecnie jest to marka wiodąca w produkcji sprzętu domowego. Firma Smeg to nie tylko tostery, miksery, blendery, czajniki, ale również kuchenki i lodówki i wiele innych. Kiedy marka ugruntowała swoją pozycję na rynku, rozpoczęła produkcję również urządzeń profesjonalnych, zarówno dla restauracji i ośrodków medycznych. Produkty tej marki stały się znane na całym świecie. Obecnie firmą zarządza już trzecie pokolenie rodziny, która założyła markę i kontynuuje tradycję poprzez nazwę firmy, która brzmi: „Smalterie Metallurgiche Emiliane Guastalla”, co dokładnie oznacza: „Zakłady Metalurgiczne w Gustalii”.
Smeg toster jest  jednym z produktów marki. Dzięki smeg toster, każde śniadanie będzie przepełnione aromatem przepysznych tostów. Smeg toster to nie tylko opiekanie, ale również rozmrażanie. Marka oferuje tostery zarówno na dwie, jak i cztery kromki, dzięki czemu będzie on odpowiedni zarówno dla mniejszej jak i większej ilości domowników, co czyni go wyjątkowo praktycznym.
Smoothie ze świeżych, sezonowych owoców? Nie ma nic lepszego! Smeg blender sprawi, że wyczarujesz swój ulubiony napój w zaledwie chwilę. Smeg blender to aż 18000 obrotów na minutę, co gwarantuje precyzyjne rozdrobnienie. Urządzenie zostało wykonane z aluminium i posiada wolny od BPA  kielich o praktycznej pojemności 1,5l!
Smeg mikser to idealnie odzwierciedlenie włoskiego szyku. Smeg mikser to wyjątkowy design, połączony z  jakością. Duża, funkcjonalna misa, 10 poziomów prędkości pracy silnika, ruch planetarny to jedne z wyjątkowych właściwości charakteryzujących smeg mikser. Tak profesjonalne urządzenie sprawi, że domowe wypieki staną się przyjemnością, a ich unikatowy design sprawi, że staną się wyjątkowym uzupełnieniem każdego kuchennego wnętrza.
Smeg czajnik to urządzenie pracujące cicho, dzięki niemu podgrzejemy wodę szybko do wybranej przez siebie temperatury, zużywając minimalną ilość energii. Smeg czajnik to połączenie wyjątkowego stylu i materiałów najwyższej jakości. Smeg czajnik to również urządzenie niezwykle funkcjonalne, między innymi dzięki podstawie, na której można obracać czajnik o 360° i wizualizacji poziomu wody zarówno w litrach jak i ilości filiżanek.
W naszym sklepie internetowym znajdziesz nie tylko smeg blender, czajnik, mikser oraz toster marki, ale również pozostałe produkty oferowane przez tą włoską firmę. Zapraszamy! 


Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności