Rathbornes

Rathbornes jest najstarszą na świecie firmą produkującą świece. Zaczęła i nieprzerwanie działa w Dublinie od roku 1488. Marka słynie z produkcji świec o najwyższej jakości: od idealnej proporcji zapachów i wosku, przez idealną grubość knota, po wytworne opakowanie. Jej logo noszą także luksusowe dyfuzory zapachów oraz ekskluzywne kosmetyki do ciała.

Unikalne mieszanki zapachów nawiązujące do Irlandii - kraju pochodzenia, naturalne składniki, rzemieślnicze metody produkcji oraz elegancka stylistyka - to cechy charakterystyczne wszystkich produktów firmy.

Rathbornes cieszy się uznaniem najbardziej wymagających klientów na całym świecie – świece firmy stanowią wyposażenie ekskluzywnych hoteli, salonów SPA, najlepszych restauracji, a także domów i apartamentów, których gospodarze cenią sobie luksus.

Wyjątkowość produktów Rathbornes została potwierdzona przez wiele prestiżowych nagród. Najnowsza pochodzi z Kraju Kwitnącej Wiśni, gdzie produkty firmy od lat cieszą się uznaniem klientów: wyroby otrzymały wyróżnienie w konkursie „The Japan Gift Award 2019”, którego kapituła uznała je za idealny upominek w kategorii Premium.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Rathbornes w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu.Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności