Purcell & Woodcock

Purcell & Woodcock to irlandzka marka oferująca luksusowe produkty do codziennego użytku w przystępnych cenach.

Purcell & Woodcock powstała w 2014 roku oferująca świece zapachowe z naturalnego wosku oraz dyfuzory zapachowe. Założycielką firmy jest Gina Cassisdy- matka czwórki dzieci, która stawia na rodzinne wartości.
Nazwa marki wywodzi się od nazwisk rodziców założycielki bowiem Purcell to rodowe nazwisko matki a Woodcock to nazwisko jej ojca.

Sukcesu marki upatrywać można w jasno określonej wizji jej założycielki, która dążyła do tego, aby produkty marki mają być dostępne dla wszystkich. Zgodnie z jej ideą : „Jesteśmy luksusową marką, ale chcemy aby ludzie mogli korzystać z naszych produktów na co dzień, a nie by tylko stały one na kominku i były używane jedynie gdy przyjeżdżają goście. ", Purcell & Woodcock to firma oferująca luksusowe produkty do codziennego użytku w przystępnych cenach.

Produkty marki początkowo były dostępne tylko w Irlandii, a z czasem zagościły w domach mieszkańców Wielkiej Brytanii później wchodząc na rynki międzynarodowe. 

Linia produktów oferowanych przez Purcell & Woodcock obejmuje:
• świece zapachowe z naturalnego wosku,
• dyfuzory zapachowe.

Wszystkie produkty są w 100% naturalne i bezpieczne dla alergików. Charakteryzują się również niższą temperaturą topnienia, dzięki czemu są wydajniejsze niż tradycyjne świece parafinowe. Co istotne świece dzięki zastosowaniu bezołowiowych knotów nie kopcą się. Dodając do tego piękne, naturalne zapachy oraz elegancki, porcelanowy pojemnik mamy idealny pomysł na prezent. Umil swoje wieczory oraz uroczyste chwile z pomocą luksusowych świec marki Purcell & Woodcock.


Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności