Morphy Richards

Firma Morphy Richards specjalizuje się w produkcji małych urządzeń gospodarstwa domowego nieprzerwanie od 1936 roku. Wieloletnie dziedzictwo zostało bezprolemu utrzymane dzięki niezawodnym i praktycznym sprzętom.

Filozofią marki Morphy Richards jest niesienie skutecznej pomocy dla wszystkich kobiet - wysoka jakość produktów, w połączeniu z przystępną ceną pozwalają na oszczędność czasu oraz odciążenie z natłoku codziennych obowiązków.

Marka Morphy Richards pochodzi z Wielkiej Brytanii, gdzie jest niezwykle popularna, co potwierdza fakt iż 90 % gospodarstw domowych w tym kraju posiada choć jeden jej produkt.

W asortymencie marki można znaleźć tradycyjne elementy wyposażenia jak czajniki, tostery, ekspresy przelewowe czy miksery. Jednak oprócz tego znajduje się tam cała masa niezwykle interesujących i pomocnych sprzętów. Przykładem jest bardzo popularny wypiekacz do chleba, parowar, wolnowar czy zupowar. Produkty te pozwalają na przygotowanie zdrowych i pełnowartosciowych posiłków przy jednoczesnej oszczędności czasu. Nie musisz obawiać się co znajdziesz w kupionym chlebie czy z czego zostało przygotowane gotowe danie, ale jednocześnie nie musisz spędzać kilku godzin w kuchni - wystarczy tylko zaglądać od czasu do czasu.

Morphy Richards to nie tylko kuchnia. Marka oferuje niezastąpione mopy do czyszczenia praktycznie każdej powierzchni. W zależności od potrzeby można wybrać mop 9w1 lub 13w1! Ciekawym rozwiązaniem oprócz tradycyjnego żelazka jest funkcjonalna i energooszczędna stacja parowa Power Elite

Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem Morphy Richards.

 Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności