MilooHome

MilooHome to marka która w swoich projektach stawia na oryginalność, funkcjonalność i wysoką jakość produktów. W jej asortymencie możemy znaleźć liczne akcesoria kuchenne, łazienkowe oraz designerskie produkty do salonu czy sypialni. Cechą charakterystyczną firmy są  niebanalne dodatki do każdego wnętrza łącznie z ogrodem.

Połączenie najwyższej jakości produktów z trwałością pozwala na wyrażanie Siebie poprzez zaprojektowanie ukochanego wnętrza. Profesjonalizm i pasja projektantów MilooHome pozwolą dobrać spersonalizowane dodatki do naszego domu. MilooHome oferuje szeroką gamę produktów domowych, jak i ogrodowych.  W ofercie marki znajdziesz kolekcje klasyczne, nowoczesne, industrialne. Dla szukających nietuzinkowych rozwiązań MilooHome proponuje kolekcje bardziej awangardowe, które idealnie podkreślają charakter wyszukanych wnętrz.

W kolekcji MilooGarden znajdziesz produkty, które pozwolą Ci w pełni zaaranżować przestrzeń na zewnątrz. MilooGarden to miejsce, w którym obok klasycznych zestawów ogrodowych znajdziesz wyrafinowane rozwiązania - bujane huśtawki, hamaki, donice, paleniska, sztuczne trawy, czy też oświetlenie LED.Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności