Miele

Miele oferuje swoim klientom najwyższej jakości sprzęt AGD już od ponad 100 lat. Firma została założona 1898 roku w Niemczech i do dziś prężnie działa poszerzając swoje horyzonty. Miele to marka premium, której głównymi atutami są trwałość, łatwość użytkowania i wydajność.

Założyciele firmy oraz ich kontynuatorzy koncentrują się na działaniach zgodnych z pierwotnie wyznaczonymi wartościami oraz dążą do realizacji założonych celów. Miele to firma z tradycjami i nieskazitelną renomą. Dlatego z pełną świadomością możemy polecić asortyment tej firmy, a szczególnie ekspresy do kawy i odkurzacze.

Na produktach marki Miele można polegać, a ich urządzenia gwarantują znakomite rezultaty przy minimalnym zużyciu energii. Czy z klasycznym pokrętłem, czy z czułym sensorem lub ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości – jedno jest pewne - obsługa wszystkich urządzeń marki Miele jest łatwa i przyjemna. Harmonijny wygląd w połączeniu z ponadczasową elegancją i funkcjonalnością dają idealne rozwiązanie. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Miele w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności