Lund London

Marka Lund London została stworzona w 2016 roku przez Daniela Savage'a i Simona Henleya, którzy od spotkania w szkole przyjaźnili się przez prawie 25 lat. Ich misją było tworzenie pięknych, designerskich artykułów do domu i upominków. Marka w swojej ofercie posiada m.in. butelki i kubki termiczne, a także przedmioty do domu, jak lampki nocne czy ramki na zdjęcia.
Jako marka zorientowana na środowisko wraz z rosnącą świadomością wpływu wyrzucanych tworzyw sztucznych na planetę postanowili wykorzystać swoje umiejętności projektowe do tworzenia produktów wielokrotnego użytku i przyjaznych dla planety.I tak oto powstała kultowa butelka Skittle przypominająca kształtem kręgiel; przemyślana, trwała, wielokrotnego użytku alternatywa dla plastikowych butelek jednorazowego użytku.W ramach zaangażowania w zmniejszanie wpływu na środowisko marka Lund London stała się  częścią programu Ecologi Climate Friendly Workforce, sadząc drzewa i wspierając projekty związane ze zmianą klimatu, aby zrównoważyć ślad węglowy.


Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Lund London. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.plKuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności