Koziol

Niemiecka marka Koziol cechuje się niebywałym wzornictwem z wykorzystaniem tworzywa sztucznego, który daje niesamowite możliwości ekspresji formy. Wszystkie produkty Koziol to prawdziwa sztuka, która ma na celu projektowanie przedmiotów użytkowych, pomocnych w codziennym życiu, dających satysfakcję z ich posiadania.

Twórcą marki jest Stephan Koziol, człowiek obdarzony ogromną pasją do produktów przyjaznych środowisku i sprzedawanych po rozsądnych cenach. Obdarzony niesamowitymi pomysłami doprowadził do rozkwitu marki współpracując z najlepszymi projektantami i uczelniami na świecie. Umiejętności, wiedza , kreatywność w połączeniu z zaawansowaną technologią pozwalają tworzyć unikalne produkty- klasyki , które otrzymują prestiżowe nagrody. Dzięki świadomości jak ważna jest ochrona środowiska produkty nie zawierają BPA oraz żadnego plastiku termoutwardzalnego.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Koziol w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności