Klarborg

Klarborg to duńska marka, która w swojej ofercie posiada urocze i niezwykle misternie wykonane ceramiczne ozdoby. Każda z nich jest ręcznie odlewana i malowana, co dodatkowo nadaje im unikatowej wartości. Figurki, zawieszki oraz wiele, wiele innych zaprojektowane zostały przez założycielkę marki Etly Klarborg. 

Artystka w 1986 roku zaprojektowała i własnoręcznie wykonała najsłynniejszą figurkę marki - bożenarodzeniowego elfa. Skrzat był tak uroczy, iż bardzo szybko stał się prawdziwym bestsellerem i znakiem rozpoznawczym marki. Z każdym rokiem kolekcja świątecznych elfów poszerzała się zyskując sympatię i niezwykłą popularność w całej Danii. "Krasnale Klarborg", bo tak są nazywane, w okresie Świąt Bożego Narodzenia goszczą niemal w każdym, duńskim domu. Projektantka nie poprzestała jedynie na elfach. Wraz ze wzrostem popularności marki stale poszerzał się jej asortyment. 

Oferta duńskiej marki Klarborg, to aktualnie zbiór przepięknie wykonanych, uroczych, pełnych ciepła i miłości figurek i zawieszek o tematyce zarówno bożonarodzeniowej, jak i wielkanocnej. Każdy produkt wykonany jest z niezwykłą dbałością o każdy szczegół. Trudno oprzeć się urokowi bożonarodzeniowym skrzatom, czy wielkanocnym króliczkom. Ozdoby Klarborg wprowadzają ciepło, harmonię i niezwykły nastrój do każdego wnętrza. Produkty wykonane są z ceramiki. Każdy z nich jest ręcznie odlewany i malowany, co dodatkowo nadaje im unikatowej wartości. W każdym projekcie marki widać ogromne zaangażowanie i serce włożone w tworzenie produktu.

Współpracujemy z z oficjalnym dystrybutorem marki Klarborg w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz się również martwić dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.plKuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności