KitchenAid

„A może czerwony karmelek...?”

- profesjonalizm i niezawodność ukryta w niezwykłych kolorach

Kolor to życie! Jest to myśl przewodnia znanej na całym świecie od ponad 90 lat amerykańskiej marki KitchenAid. Projektanci kierują się wyrafinowanym gustem, a inżynierowie jednocześnie stawiają sobie bardzo wysokie wymagania odnośnie jakości i wyposażenia. Dzięki tej symbiozie powstają niezawodne sprzęty. KitchenAid pozostaje nieustannie niedościgniony w swojej dziedzinie aż po dziś dzień.

Fenomenalnie stylizowany sprzęt, to jedna z dwóch wiodących cech firmy. Wspaniałe lata 60 zostały w magiczny sposób zaklęte w najwyższej jakości sprzęcie kuchennym. Mikser KitchenAid, który stanowi niewątpliwy kanon marki, a później inne urządzenia wyposażenia kuchennego, takie jak malakser kitchenaid, czajnik czy toster od lat zachwycają niebanalnym wyglądem cały świat.
Druga cecha marki - to pełen profesjonalizm i najwyższa jakość. Z czym spotykamy się jeszcze przed włączeniem sprzętu, gdyż całość wykonana została z trwałego i silnego metalu, co gwarantuje niezwykle istotną - lekkość pracy.

Prezentujemy całą paletę barwnych sprzętów od KitchenAid sklep. Mikser kitchenaid wyrabia każdy rodzaj ciasta, blender skruszy nawet lód i prezycyjnie krojący malakser kitchenaid to tylko mała część tego, co oferuje ten amerykański gigant.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu !Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności