Joseph Joseph


"Proste i funkcjonalne projekty podstawą sukcesu!"


Innowacyjność jest podstawą i celem wszystkiego co razem tworzą. Ich główną intencją jest identyfikacja codziennych problemów ludzi i... rozprawienie się z nimi raz na zawsze za pomocą nowatorskich i designerskich metod. O kim mowa? Tadam.. O dwóch braciach ANTONY & RICHARD Joseph!


Ogrom pomysłów i nieustanne dążenie do odkrycia czegoś nowego. Takim mottem kierują się dwaj bracia. Joseph. Przełomowy okazał się dla nich 2003 rok, ponieważ właśnie wtedy połączyli swoje siły i postanowili razem zaprojektować  multifunkcjonalne kuchenne produkty, które pomogą w rozwiązywaniu codziennych, domowych problemów.


Projekty dwóch braci Joesph zachwycały ludność już od samego początku. Dlaczego? Pewnie dlatego, że jeszcze jako dzieci pracowali wspólnie w rodzinnym zakładzie produkcyjnym i właśnie tam nauczyli się współpracować i zarazili się pasją do projektowania. Wymyślili między innymi topowe pojemniki kuchenne Joseph Joseph, narzędzia kuchenne Joseph Joseph oraz wyciskacz do cytrusów Joseph Joseph.


A to wszystko zaczęło się od... DESKI! Tak, własnie to był ich pierwszy projekt. Po prostu zachwycający! Szklana deska stała się bestsellerowym hitem już w pierwszych dniach od premiery kolekcji. 


Początkowo produktów nie było zbyt wiele, a asortyment zawierał elementy niezbędne w kuchni. Dlaczego więc ich projekty spotkały się z takim zainteresowaniem? Były funkcjonalne, higieniczne i co najważniejsze potrzebne. Bracia Joseph skupili się na produktach, które każdy używa na co dzień i.. postanowili je tylko ulepszyć. Teraz, gdy marka urosła w siłę, nie są to tylko akcesoria kuchenne. Bracia Joseph zwrócili uwagę także na problem zanieczyszczenia środowiska i dzięki temu powstała kolekcja Intelligent Waste. Znajdują się w niej pojemniki, które ułatwiają segregacje odpadów. Joseph Joseph sklep pojemniki kuchenne Joseph Joseph wyciskacz do cytrusów Joseph Joseph 


Sprawdźcie całą ofertę marki Joseph Joseph dostępną w naszym sklepie!
Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności