Fissler

"Ciesz się z gotowania!" - to hasło przyświecało twórcom niemieckiej marki Fissler, która od ponad 170 lat tworzy naczynia kuchenne z prawdziwą pasją i zaangażowaniem. Produkty marki to najwyższa jakość, użyteczność oraz piękny design. Fissler to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych i kochanych na całym świecie firm produkujących patelnie, garnki, szybkowary oraz inne akcesoria kuchenne.

Firma powstała w w 1845 roku w Idar-Oberstein, a jej założyciel Carl Philip Fissler od początku postrzegał gotowanie, jako pasję. Takie też są wszystkie produkty firmy: tworzone z pasji, dla ludzi, dla których gotowanie to nie tylko codzienny obowiązek, ale prawdziwa przyjemność. Rodzinna firma to obecnie ponad 700 pracowników, 90% produktów wytwarzanych w Niemczech, a produkty marki sprzedają się na świecie co 3 sekundy! Firma wprowadziła na rynek, jako pierwsza szybkowar wyposażony w zawór umożliwiający wybranie różnych ustawień. W 1956 r. Fissler jest pierwszym niemieckim producentem powłoki zapobiegającej przywieraniu (PFTE) zapewniając, równocześnie szczególną trwałość patelni i łatwość w ich czyszczeniu. Rok 1989 to innowacyjna linia garnków Magic, która jest jedną z pierwszych kolekcji garnków na świecie, która oprócz tego, że jest praktyczna i trwała, to dodatkowo niezwykle ładna. Linia ta zdobyła 15 międzynarodowych nagród za design.

Fissler do dnia dzisiejszego zaskakuje swoich klientów wprowadzając do oferty coraz to nowsze, praktyczniejsze rozwiązania, zachowując przy tym najwyższy standard oraz piękny i niepowtarzalny design każdego ze swoich produktów. Marka tworzy produkty, dla ludzi, którzy chcą cieszyć się gotowaniem i czerpać z tego samą przyjemność. 

Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności