Espressions

Kto z nas nie lubi świeżo wyciskanych, zdrowych i pysznych soków z owoców i warzyw? Wyobraź sobie smak ulubionych owoców zamknięty w jednej szklance. Firma Espressions oferuje swoim Klientom najwyższej jakości cytrusarki.  Produkt holenderskiej firmy charakteryzuje się najwyższą jakością oraz funkcjonalnością, która ma pomóc nam dbać o swoje zdrowie każdego dnia. Produkowane w Polsce, innowacyjne cytrusarki do wyciskania soków zostały opracowane na podstawie eksperckiej wiedzy dietetyków i technologów. Wszystko po to aby zapewniać optymalną pracę urządzenia przy zachowaniu najważniejszych składników odżywczych przygotowywanych napojów. Zastosowana technologia w cytrusarkach marki Espressions zmierza do wydobycia soku z całych owoców i warzyw.

„Pij wszystkie składniki odżywcze owoców i warzyw!” – ta idea przyświecała twórcom marki przy stworzeniu unikatowego mechanizmu. W efekcie cytrusarki Espressions wyciągają z owoców wszystko, co najlepsze, chroniąc zawarte w nich enzymy, witaminy i minerały oraz zapobiegając rozwarstwianiu się soku. Cicha praca urządzenie i duża moc silnika – te cechy są gwarantem uzyskania zdrowego i pysznego soku pozyskanego z owoców przy zachowaniu wszystkich wartości odżywczych oraz walorów smakowych. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Espressions . Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.plKuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności