Demeyere

Demeyere to belgijska marka, która doskonale łączy tradycję z nowoczesnymi koncepcjami. Aktualnie jest jednym z liderów w tworzeniu garnków i patelni ze stali nierdzewnej.  Dzięki niezawodności marka ciągle zdobywa uznanie wśród klientów. Produkty marki Demeyere są dostosowane zarówno do potrzeb najlepszych na świecie restauracji, jak i domowych kuchni. 

Belgijska marka cały czas rozwija się i wykorzystuje najnowocześniejsze technologie w celu ulepszenia swoich produktów. Stal wykorzystywana do produkcji pozbawiona jest pierwiastków żelaza, dzięki czemu jest srebrzystobiała. Produkty firmy prezentują się więc niezwykle atrakcyjnie i nawet po latach intensywnego i częstego użytkowania nie tracą koloru ani swoich właściwości. Wykorzystywany materiał jest bezpieczny dla naszego zdrowia, higieniczny i łatwy do utrzymania w czystości. Odpowiednia konstrukcja dna naczyń przyczynia się do lepszej dystrybucji ciepła przyspieszając cały proces gotowania.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Demeyere w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.plKuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności