Concrette

Odważne, piękne, a przede wszystkim niepowtarzalne - tak można określić produkty marki Concrette, które swoim oryginalnym i niebanalnym wyglądem podbiły serca miłośników designu na całym świecie. Polska firma pochodząca z Torunia zajmuje się projektowaniem i wykonaniem wyrafinowanych doniczek z betonu architektonicznego w niemal każdym kształcie czy wzorze. W asortymencie marki znajdziemy zarówno humorystyczne projekty, jak i te bardziej eleganckie. Każde z nich wykonane są z niezwykła precyzją i dbałością o najdrobniejszy szczegół. Osłonki na doniczki o trójwymiarowych kształtach, to idealny pomysł na oryginalny prezent.

Marka Concrette powstała z miłości do rzeczy wyjątkowych, stworzonych z pasją. Jest dedykowana dla wszystkich miłośników nowoczesnego designu połączonego z dużą dawką humoru. Pasja i zamiłowanie do kolorów to priorytet producentów. 

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Concrette w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności