Bugatti

Oryginalność, funkcjonalność, wyrafinowanie… tak opisać można włoską markę Bugatti, która wytwarza niezwykłe w swojej formie przedmioty codziennego użytku. Bugatti czajnik, czy też bugatti ekspres do kawy, to jedne z elementów kolekcji marki Bugatti, które nadadzą każdej kuchni wyjątkowego charakteru.

Wszystko zaczęło się niepozornie, od małej manufaktury, gdzie wytwarzano sztućce. Jej początek sięga roku 1923. Dzięki ciągłemu doskonaleniu swoich produktów, po latach marka Bugatti stała się marką luksusową, a jej produkty znane są na całym świecie. Bugatti to nie tylko oryginalna forma, ale również materiały najwyższej jakości.

Bugatti ekspres do kawy to gwarancja pysznej, aromatycznej kawy. Ekskluzywny, ciśnieniowy ekspres będzie odpowiedni zarówno do kawy mielonej, jak i do okrągłych saszetek z kawą. Jest to urządzenie niezbędne dla każdego miłośnika dobrej kawy. Prawdziwy smak włoskiego espresso w Twoim domu! Ekspres do kawy włoskiej marki pozwala na perfekcyjną kontrolę najbardziej istotnych w procesie parzenia kawy parametrów, czyli temperatury, ciśnienia oraz czasu zaparzania. Tylko profesjonalizm w zaparzaniu zapewnia wyjątkowy, pełny aromat kawy. Przy użyciu specjalnej dyszy, w którą wyposażony jest ekspres do kawy marki Bugatti spienimy również mleko. Warto wiedzieć, że kawa jest źródłem nie tylko kofeiny, ale również cennych antyoksydantów, które mają korzystny wpływ na nasz organizm! Każdego dnia na świecie wypija się około trzech miliardów filiżanek kawy. Na zdrowie!

Bugatti czajnik to szybkie i ciche gotowanie wody oraz minimalizacja strat energii. Piękny, ponadczasowy i ergonomiczny design, jakość zapewniona poprzez użycie wyselekcjonowanych materiałów. Stal nierdzewna zapewnia również odporność na uszkodzenia mechaniczne, co poprawia komfort codziennego użytkowania. Czajniki marki bugatti to produkty idealne dla miłośników elegancji i prostoty. 

Bugatti czajnik i bugatti ekspres do kawy to funkcjonalność, ujęta w niezwykłej formie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz te i wiele innych produktów tej marki. Zapraszamy!
Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności