Bredemeijer

Bredemeijer to holenderska marka z wieloletnią tradycją bowiem pierwsze produkty pojawiły się w sprzedaży w 1914 roku. Od tego czasu marka jest wiodącym dostawcą żeliwnych i termicznych dzbanków, czajników, zaparzaczy , filiżanek i innych akcesoriów pomocnych przy podawaniu i parzeniu herbaty. 

Dzięki innowacyjnemu podejściu przy tworzeniu produktów na tle konkurencji wyroby odznaczają się ponadczasowym designem oraz doborem najwyższej jakości materiałów. Marka Bredemeijer uznawana jest za światowego lidera w produkcji czajników o podwójnej ściance ze stali nierdzewnej co swoje odzwierciedlenie ma wśród miłośników herbaty i kawy. 
W asortymencie marki Bredemeijer odnajdziemy zarówno produkty stylizowane na tradycyjne naczynia wykorzystywane do parzenia herbaty na Wschodzie, jak i nowoczesną stylistykę opierającą się na minimalizmie.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki  Bredemeijer w Polsce. Kupując w naszym sklepie mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.plKuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności