Barazzoni

Początki włoskiej firmy Barazzoni datuje się na rok 1903, jednak już 6 lat wcześniej w przydomowym warsztacie Giovanni Battista Barazzoni tworzył artykuły gospodarstwa domowego przy użyciu miedzi, cyny i mosiądzu.

Prawdziwy rozkwit firmy to rok 1970 kiedy to podjął współpracę z włoskim projektantem Ennio Lucinim, kiedy wspólnie zajęli się projektowaniem garnków i narzędzi kuchennych. W wyniku ich współpracy powstała słynna kolekcja "Tummy" zdobywając wiele prestiżowych nagród, a tworzona jest do dnia dzisiejszego posiadając swoich miłośników na całym świecie.

Od tamtej pory Barazzoni kontynuuje współpracę ze znanymi projektantami nie tylko włoskimi. Wybitny architekt Claudio Bellini od 2004 roku jest dyrektorem artystycznym firmy i głównym projektantem, a zaprojektowana przez niego linia "My Lady " przekazująca misję firmy, zdobyła wiele wyróżnień takich jak : Red Dot Design Award 2004 i Good Design Award 2004.

Przedsiębiorstwo, które ma już ponad 120 lat cały czas jest zarządzane przez rodzinę Barazzoni, znajdując się w czołówce pod względem wykorzystywanych technologii produkcji, dbając przy tym o środowisko.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Barazzoni w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności