Ballarini

 „Włoski kunszt i miłość do kuchni”
…Cel Paolo Ballarini został osiągnięty !

Ballarini to włoska marka z prawie 130 letnią tradycją ! Pomimo ciągłego rozwoju i niezliczonych transformacji przeprowadzonych przez te wszystkie lata funkcjonowania w firmie, wciąż z tą samą pasją i energią, tworzone są głęboko przemyślane i spójne rozwiązania oraz produkty, takie jak legendarne patelnie granitowe ballarini. Modyfikacje i nowoczesne technologie wprowadzane przez Ballarini mają na celu modernizację produkcji, a także nowatorskie wzornictwo. Firma stawia na korzenie ich biznesu – produkty niezmiennie od 130 lat są produkowane we Włoszech i każdy może się poszczycić znakiem „Made in Italy”.  

Głównym motywem działalności firmy Ballarini jest edukacja społeczeństwa w zakresie zdrowego gotowania, odżywiania oraz aktywnego stylu życia. Efektem jest opatentowana technologia nieprzywierających powierzchni, która powstała już ponad 50 lat temu, dzięki której przywieranie potraw do ścianek odeszło w niepamięć.

Włosi dokładają wszelkich starań, żeby marka Ballarini była kojarzona z ekologią. Wszystkie produkty są bezpieczne dla zdrowia, wolne od PFOA, metali ciężkich czy związków niklu.

Wizytówką marki są patelnie granitowe ballarini, wyjątkowo odporne na uszkodzenia cieszą się nieustanną popularnością. Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności