Alessi

Alessi to włoska marka ze stuletnią historią, której projekty znane są na cały świecie wszystkim miłośnikom awangardowego, nowoczesnego designu. Fabryka Włoskiego Designu, bo tak inaczej nazywana jest marka, stworzyła tysiące produktów, które wyróżniają się niezwykłym, niepowtarzalnym designem łącząc przy tym funkcjonalność i łatwość użytkowania. 

Produkty marki to zarówno przedmioty typowo użytkowe, które wykorzystamy w kuchni czy łazience, jak i dekoracje oraz akcesoria do wyposażenia wnętrz. Cechą charakterystyczną każdego projektu jest jego nowoczesny, czasem wręcz futurystyczny charakter, który wyróżnia się w wyraźny sposób od designu innych marek. Alessi to marka niezwykła, która przy tworzeniu swoich produktów łączy wymagania typowe dla produkcji przemysłowej z tradycjami laboratorium badawczego w dziedzinie sztuk stosowanych. Dlatego produkty włoskiego producenta są nie tylko piękne, ale również użyteczne i funkcjonalne, a do tego wykonane z najwyższej jakości materiałów. 

Z marką Alessi współpracę podjęli najważniejsi współcześni projektanci, tworząc unikatowe linie produktów. W portfolio marki możemy znaleźć kolekcje takich twórców jak: Philippe Starck, Alessandro Mendini i Jasper Morrison. Twórcy i współtwórcy marki stworzyli charakterystyczny i niepowtarzalny styl, który odróżnia wszystkie produkty firmy od pozostałych na rynku przy zachowaniu tradycji i kultury, z których wywodzi się marka. Tworząc niebanalne projekty marka Alessi nazywana jest włoską fabryką snów.

Współpracujemy z  oficjalnym dystrybutorem marki Alessi w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. Nie musisz również martwić się dostawą. Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru. 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl


 
Kuchnia Premium
Paulina
od pon. - wt. 8:00 - 17:00
od śr. - pt. 8:00 - 15:00


Sylwia
Kuchnia Premium
Bezpłatna dostawa już od 200 zł
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności