Producent Lekue
Kod producenta 0301030Z07M017
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj do 6 tygodni
Cena katalogowa 111,00 zł
Nasza cena 105,45 zł PLN   PRZECENA   ‐ 5%
Oszczędzasz 5,55 zł
Marka Lekue jako pierwsza na świecie opatentowała i zaprezentowała innowacyjną do dziś formę silikonu- platinum.
W swoim dorobku ma ogromną gamę produktów i akcesoriów kuchennych, które zyskują swoją popularność dzięki ponadczasowemu, funkcjonalnemu wzornictwu w żywej kolorystyce.

Zasięg firmy sięga do 40 krajów, gdzie wprowadzane i rozpowszechniane są innowacyjne produkty tej marki. Odkrywczy silikon - platinum odporny jest na temperatury od -60 do +280 stopni co pozwala na wszechstronne wykorzystanie tych produktów w czynnościach takich jak : pieczenie, gotowanie na parze, chłodzenie czy mrożenie. Kolejną zaletą jest łatwość w ich przechowywaniu oraz myciu, dzięki elastycznemu materiałowi, z którego akcesoria zostały wykonane.

Współpraca ze szwajcarskim projektantem Luki Huber zaowocowała otrzymaniem prestiżowych nagród takich jak : Design & Innovation Madrid Fusion 2007 oraz Good Design Award i Trends 2009.

Seria produktów " To Go" to odpowiedź na coraz aktywniejszy tryb życia każdego z nas. "To Go" została stworzona dla osób, które często i długo przebywają poza domem, a przy tym zdrowo się odżywiają i dbają o ekologię. Dzięki naczyniom z tej serii możesz zrezygnować z plastiku! Pojemnik  lunchbox  można użyć  wielokrotnie.  Idealny do zabrania ze sobą ulubionej zupy lub sałatki , a również dania głównego. Pojemniki połączone są  elastyczną, silikonową taśmą. Hermetyczne 2 pojemniki o pojemności 500, można używać w mikrofalówce max. do 3 min.

Właściwości :
-hermetyczne 2 pojemniki o pojemności 500 ml. każdy,wolne od BPA
-przed pierwszym użyciem pojemnik należy umyć
-można używać w mikrofalówce max. do 3 min(podgrzewanie produktów o wysokiej zawartości cukru, tłuszczu, oleju może doprowadzić do zniszczenia pojemnika odgrzewanie potrawy z zawartością curry, kurkumy i innych koloryzujących przypraw, może zabarwić pojemnik
-nadaje się do mycia w zmywarce na górnej półce
-materiał : tworzywo sztuczne PP, silikon platinum
-wymiary : 19.2 x 11 x 10 cm [dł. x wys. x gł.]
-pojemność :2x 500 ml
-kolor :czarny, turkusowy, żółty

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Lekue w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności