Producent Lekue
Kod producenta 0301014R06U150
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 79,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni 79,00 zł
Nasza cena 79,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Marka Lekue jako pierwsza na świecie opatentowała i zaprezentowała innowacyjną do dziś formę silikonu- platinum.
W swoim dorobku ma ogromną gamę produktów i akcesoriów kuchennych, które zyskują swoją popularność dzięki ponadczasowemu, funkcjonalnemu wzornictwu w żywej kolorystyce.

Zasięg firmy sięga do 40 krajów, gdzie wprowadzane i rozpowszechniane są innowacyjne produkty tej marki. Odkrywczy silikon - platinum odporny jest na temperatury od -60 do +280 stopni co pozwala na wszechstronne wykorzystanie tych produktów w czynnościach takich jak : pieczenie, gotowanie na parze, chłodzenie czy mrożenie. Kolejną zaletą jest łatwość w ich przechowywaniu oraz myciu, dzięki elastycznemu materiałowi, z którego akcesoria zostały wykonane.

Współpraca ze szwajcarskim projektantem Luki Huber zaowocowała otrzymaniem prestiżowych nagród takich jak : Design & Innovation Madrid Fusion 2007 oraz Good Design Award i Trends 2009.

Seria produktów " To Go" to odpowiedź na coraz aktywniejszy tryb życia każdego z nas. "To Go" została stworzona dla osób, które często i długo przebywają poza domem, a przy tym zdrowo się odżywiają i dbają o ekologię. Dzięki naczyniom z serii możesz zrezygnować z plastiku!Pojemnik  został stworzony dla osób, które często i długo przebywają poza domem, ponadto można użyć go wielokrotnie.  Idealny do zabrania ze sobą ulubionej zupy lub sałatki , a również dania głównego.Wyposażony jest w  w osobną, składaną miseczkę, w której możemy umieścić sypkie produkty aby oddzielić je od mokrych znajdujących się w pojemniku. W celu łatwiejszego przenoszenia pojemnik  wyposażony został  w silikonową uszczelkę oraz w wygodny uchwyt. Hermetyczny pojemnik o pojemności 400 ml, można używać w mikrofalówce max. do 2 min.

Właściwości :
-hermetyczny pojemnik o pojemności 400 ml,wolny od BPA
-przed pierwszym użyciem pojemnik należy umyć
-można używać w mikrofalówce max. do 2 min(podgrzewanie produktów o wysokiej zawartości cukru, tłuszczu, oleju może doprowadzić do zniszczenia pojemnika odgrzewanie potrawy z zawartością curry, kurkumy i innych koloryzujących przypraw, może zabarwić pojemnik
-nadaje się do mycia w zmywarce na górnej półce
-można przechowywać w lodówce
-materiał : tworzywo sztuczne PP, tritan, silikon platinum
-wymiary : 14.8 x 9.2 cm [wys. x śr.]

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Lekue w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności