Producent Lekue
Kod producenta 0204100A05M150
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 91,00 zł
Nasza cena 91,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Marka Lekue jako pierwsza na świecie opatentowała i zaprezentowała innowacyjną do dziś formę silikonu- platinum.
W swoim dorobku ma ogromną gamę produktów i akcesoriów kuchennych, które zyskują swoją popularność dzięki ponadczasowemu, funkcjonalnemu wzornictwu w żywej kolorystyce.

Zasięg firmy sięga do 40 krajów, gdzie wprowadzane i rozpowszechniane są innowacyjne produkty tej marki. Odkrywczy silikon - platinum odporny jest na temperatury od -60 do +280 stopni co pozwala na wszechstronne wykorzystanie tych produktów w czynnościach takich jak : pieczenie, gotowanie na parze, chłodzenie czy mrożenie. Kolejną zaletą jest łatwość w ich przechowywaniu oraz myciu, dzięki elastycznemu materiałowi, z którego akcesoria zostały wykonane.

Współpraca ze szwajcarskim projektantem Luki Huber zaowocowała otrzymaniem prestiżowych nagród takich jak : Design & Innovation Madrid Fusion 2007 oraz Good Design Award i Trends 2009.

Przygotowanie kukurydzy w kolbach  jest niezwykle łatwe –naczynie sprawia, że para wodna rozprowadzana jest równomiernie, dzięki czemu ugotowane kolby kukurydzy pozostają soczyste. Podczas gotowania kolby należy przekręcać używając wkręconych w nie uchwytów. Wystarczy tylko 5-7 minut aby ugotować jednorazowo 2 kolby kukurydzy. 

W skład zestawu wchodzi : 
-żółty  wyprofilowany talerz wykonany ze specjalnego, bezpiecznego dla zdrowia materiału odpornego na wysokie temperatury i przystosowanego do stosowania w kuchenkach mikrofalowych
-przezroczysta pokrywka, która tak jak talerz posiada specjalnie wyprofilowane otwory na umieszczenie specjalnych uchwytów, które wkręcamy w brzegi kolb kukurydzy
-4 żółte, wkręcane uchwyty, które ułatwiają jedzenie gotowej kukurydzy i przytrzymują kolby podczas ich przygotowywania w kuchence mikrofalowej


Właściwości :
-wymiary : 21.8 x 21.8 x 9.3 cm [dł. x sz. x wys.]
-materiał : Polipropylen
-można myc w zmywarce, produkt wolny od BPA
- 2 lata gwarancji
-kolor : przezroczysty + żółty

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Lekue w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności