Producent Lekue
Kod producenta 1210524R01M033
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 78,00 zł
Nasza cena 72,54 zł PLN   PRZECENA   ‐ 7%
Oszczędzasz 5,46 zł
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Marka Lekue jako pierwsza na świecie opatentowała i zaprezentowała innowacyjną do dziś formę silikonu- platinum.
W swoim dorobku ma ogromną gamę produktów i akcesoriów kuchennych, które zyskują swoją popularność dzięki ponadczasowemu, funkcjonalnemu wzornictwu w żywej kolorystyce.

Zasięg firmy sięga do 40 krajów, gdzie wprowadzane i rozpowszechniane są innowacyjne produkty tej marki. Odkrywczy silikon - platinum odporny jest na temperatury od -60 do +280 stopni co pozwala na wszechstronne wykorzystanie tych produktów w czynnościach takich jak : pieczenie, gotowanie na parze, chłodzenie czy mrożenie. Kolejną zaletą jest łatwość w ich przechowywaniu oraz myciu, dzięki elastycznemu materiałowi, z którego akcesoria zostały wykonane.

Współpraca ze szwajcarskim projektantem Luki Huber zaowocowała otrzymaniem prestiżowych nagród takich jak : Design & Innovation Madrid Fusion 2007 oraz Good Design Award i Trends 2009.

Idealna babka to taka, która jest wyrośnięta i puszysta w środku, ponadto wygląda obłędnie. Idealny keks to taki zrobiony z keksówkami Classic . Materiał, z którego wykonana jest forma to Silikon platinum,elastyczna, lekka i nieprzywieralna . Silikonowa forma nadaję się do pieczenia bez tłuszczu oraz umożliwia łatwe wyjmowanie gotowych wypieków.
 Ponadto na silikonowej powłoce nie gromadzą się bakterie, żywność do niej nie przywiera. Po użyciu formę wystarczy umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Właściwości :
- forma do wypieku keksa
- doskonałe właściwości nieprzywieralne
-wymiary : 24 x 10 x 6.8 cm [dł. x szer. x wys.]
-materiał : silikon platinum

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Lekue w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności