Producent Lekue
Kod producenta 2412329R01M017
Dostępność niedostępny
Cena katalogowa 119,00 zł
Najniższa cena w ciągu 30 dni 119,00 zł
Nasza cena 119,00 zł PLN    
Przepraszamy, ten produkt jest w tej chwili niedostępny.
Marka Lekue jako pierwsza na świecie opatentowała i zaprezentowała innowacyjną do dziś formę silikonu- platinum.
W swoim dorobku ma ogromną gamę produktów i akcesoriów kuchennych, które zyskują swoją popularność dzięki ponadczasowemu, funkcjonalnemu wzornictwu w żywej kolorystyce.

Zasięg firmy sięga do 40 krajów, gdzie wprowadzane i rozpowszechniane są innowacyjne produkty tej marki. Odkrywczy silikon - platinum odporny jest na temperatury od -60 do +280 stopni co pozwala na wszechstronne wykorzystanie tych produktów w czynnościach takich jak : pieczenie, gotowanie na parze, chłodzenie czy mrożenie. Kolejną zaletą jest łatwość w ich przechowywaniu oraz myciu, dzięki elastycznemu materiałowi, z którego akcesoria zostały wykonane.

Współpraca ze szwajcarskim projektantem Luki Huber zaowocowała otrzymaniem prestiżowych nagród takich jak : Design & Innovation Madrid Fusion 2007 oraz Good Design Award i Trends 2009.

Idealna tarta  to taka według przepisu Stephanie Tatin. Pierwotnie, tartę Tatin tradycyjnie wykonywano z jabłek, teraz nadchodzi kolej, aby tworzyć nowe wersje z różnych, sezonowych owoców, takich jak, np. ananas lub gruszka. Materiał, z którego wykonana jest forma to Silikon platinum,elastyczna, lekka i nieprzywieralna. W zestawie znajdują się dwie formy : głębsza, silikonowa, do przygotowania jabłek i pieczenia tarty oraz płytka, ceramiczna przypominająca talerz - do krojenia i serwowania deseru. Ponadto na silikonowej powłoce nie gromadzą się bakterie, żywność do niej nie przywiera. Po użyciu formę wystarczy umyć pod bieżącą wodą lub w zmywarce.

Właściwości :
- forma do wypieku
- doskonałe właściwości nieprzywieralne
-można myć w zmywarce, wolne od BPA
-podczas pieczenia w piekarniku należy ją umieszczać na dolnych poziomach i nie pod bezpośrednim źródłem ciepła
-wymiary : 28 x 4 cm [śr. x wys.] - f. silikonowa, 24 x 26.5 x 1.7 cm [śr. wew x śr. zew. x wys.] - f. ceramiczna
-materiał : silikon platinum, ceramika

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Lekue w Polsce. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancję zakupu oryginalnego produktu.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! 
tel. 660 56 57 58 
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności