Producent Le Creuset
Kod producenta 96002100169100
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 269,00 zł
Nasza cena 236,72 zł PLN   NOWOŚĆ   ‐ 12%
Oszczędzasz 32,28 zł
Nie ma kuchni bez przypraw! To one nadają wyrazisty smak naszym potrawom. Pieprz i sól są podstawowymi przyprawami wykorzystywanymi przy gotowaniu. Marka Le Creuset wyszła naprzeciw najbardziej wymagającym kuchennym gospodarzom. Tworzy młynki, które są nieodzownym elementem każdej kuchni. Stworzyła perfekcyjnie dopracowany mechanizm ceramiczny, który umożliwia mielenie zarówno soli jak i pieprzu. Żarna wykonane z hartowanej ceramiki, która jest niezwykle trwała i odporna na korozję. Młynek może pomieścić około 45 g ziaren pieprzu. Metalowy gwint-pokrętło na górze młynka służy do regulacji grubości mielenia i jest oznaczony literami „P” lub „S”. 

Le Creuset to francuskie połączenie tradycji z nowoczesnością. Marka tworzy unikatowe kuchenne naczynia, dzięki którym każda potrawa nabiera wyjątkowego smaku. Od ponad 90 lat dzięki stylowemu designowi, łatwemu użytkowaniu i wysokiej jakości produktów gości w kuchniach na całym świecie.

Właściwości:
- zestaw dwóch młynków do soli i pieprzu,
- wysokość: 21 cm,
- materiał: korpus wykonany z tworzywa ABS, żarna wykonane z hartowanej ceramiki, dzięki czemu są odporne na korozję i wytrzymałe,
- pokrętło do regulacji wykonane ze stali nierdzewnej z oznaczeniem przeznaczenia młynka: P - pieprz, S - sól,
- pojemność młynka: 45 g czarnego pieprzu,
- zlecane mycie ręczne,
- gwarancja: 10 lat.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Le Creuset. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności