Producent Le Creuset
Kod producenta 92000200060000
Dostępność na zamówienie
Dostępność: zazwyczaj 3-4 tygodnie
Cena katalogowa 379,00 zł
Nasza cena 303,20 zł PLN   PRZECENA   ‐ 20%
Oszczędzasz 75,80 zł
Kto z nas nie lubi chwili odpoczynku przy relaksującym aromacie kawy lub herbaty? Tę przyjemność zapewni czajnik z gwizdkiem Le Creuset. Dzięki ferromagnetycznemu dnu woda szybko się podgrzewa. Można go stosować przy użyciu wszystkich rodzajów kuchenek, płyty indukcyjnej oraz płyty ceran. Ergonomiczny, składany uchwyt nie nagrzewa się przy gotowaniu wody i sprawia, że chwytanie jest łatwe oraz wygodne. Dodatkowo czajnik wyposażony został we wskaźnik poziomu wody oraz oczkowy filtr, który skutecznie zapobiega przedostaniu się kamienia wraz z wrzątkiem. Designerski kształt pasuje zarówno do nowatorskiego, jak i tradycyjnego stylu kuchni.
Le Creuset to francuskie połączenie tradycji z nowoczesnością. Marka tworzy unikatowe kuchenne naczynia, dzięki którym każda potrawa nabiera wyjątkowego smaku. Od ponad 90 lat dzięki stylowemu designowi, łatwemu użytkowaniu i wysokiej jakości produktów gości w kuchniach na całym świecie.

Właściwości: 
- wykonany z trwałej stali emaliowanej 
- kolor: wiśniowy
- mocne i trwałe ferromagnetyczne dno
- pojemność: 1,6l l
-  nie należy używać funkcji BOOST na płytach indukcyjnych (maksymalnie 4-5 stopień grzania)

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Le Creuset. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie. 

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności