Producent Le Creuset
Kod producenta 21112310000430
Stan magazynowy
Dostępne Wysyłka
1 szt. do 48h
Podane stany magazynowe mogą niekiedy nieznacznie odbiegać od rzeczywistych, dotyczą one bowiem zarówno sklepu internetowego, jak i naszych sklepów stacjonarnych. Stany aktualizujemy kilkukrotnie na dobę. Prosimy o wyrozumiałość.
Dostępność dostępny
Cena katalogowa 1 149,00 zł
Nasza cena 919,20 zł PLN   PRZECENA   ‐ 20%
Oszczędzasz 229,80 zł
Wysuszona, mało aromatyczna pieczeń? Duszone warzywa bez smaku? Z brytfanną Le Creuset Signature zapomnisz o nieudanym gotowaniu. Trwałe żeliwo, z którego jest wykonana, idealnie oraz równomiernie rozprowadza i utrzymuje ciepło. Sprawia, że każde danie może zachwycić nawet najbardziej wymagające podniebienie. Brytfanna Le Creuset nadaje się do wykorzystania w każdej kuchni. Można w niej gotować przy użyciu wszystkich rodzajów kuchenek, piekarnika, płyty indukcyjnej oraz płyty ceran, a nawet można używać ją w zamrażarce! Duże uchwyty sprawiają, że chwytanie i przenoszenie jest łatwiejsze oraz wygodniejsze. Pozostałości po pożywieniu łatwo odchodzą od powierzchni, więc ręczne czyszczenie nie będzie uciążliwe i nieprzyjemne. Żeliwną brytfannę można także myć w zmywarce.

Le Creuset to francuskie połączenie tradycji z nowoczesnością. Marka tworzy unikatowe kuchenne naczynia, dzięki którym każda potrawa nabiera wyjątkowego smaku. Od ponad 90 lat dzięki stylowemu designowi, łatwemu użytkowaniu i wysokiej jakości produktów gości w kuchniach na całym świecie.

Właściwości:
- wykonana z trwałego żeliwa emaliowanego
- kolor: czarny mat
- owalny kształt
- pojemność: 3,4 l,
- rozmiar: 31.00 cm,
- trwała emalia wewnątrz i na zewnątrz,
- energooszczędne gotowanie, doskonałe właściwości termiczne,
- gałka ze stali nierdzewnej – odporna na temperatury do 260°C
- nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym na indukcję, można używać w piekarniku
- gwarancja na cały okres żywotności żeliwa

Przed pierwszym użyciem:
1. Umyj produkt Le Creuset w ciepłej wodzie z delikatnym płynem do mycia, a potem dokładnie spłucz i wysusz.
2. Przy pierwszym smażeniu wlej tyle oleju roślinnego, aby pokrył powierzchnię dna. Delikatnie podgrzej olej i obracaj produktem tak, aby nanieść go również na boczne ścianki. 
3. Zdejmij produkt ze źródła ciepła i zostaw do ostygnięcia, a następnie wyczyść ręcznikiem papierowym.

Wskazówki dotyczące gotowania:
1. Zadbaj o ochronę – zawsze używaj rękawic kuchennych, gdy dotykasz gorących powierzchni.
2. Zalecamy korzystanie z silikonowych przyborów lub innych akcesoriów wykonanych z drewna lub plastiku odpornego na wysokie temperatury. NIE UŻYWAJ noży lub przyborów metalowych, ponieważ mogą one zadrapać emaliowaną powierzchnię produktu.
3. Używaj produktu na palniku odpowiedniej wielkości. Dzięki temu jedzenie będzie gotowało się bardziej równomiernie i zmniejszysz ryzyko zniszczenia uchwytów oraz ścianek bocznych. Jest to szczególnie istotne w przypadku kuchenek indukcyjnych: jeśli produkt zostanie postawiony na palniku o nieodpowiedniej wielkości, kuchenka może go „nie rozpoznać”.
4. Najlepsze rezultaty uzyskasz na małym lub średnim ogniu – nawet w przypadku smażenia i obsmażania. Nagrzewaj patelnię stopniowo, by potrawy ugotowały się równomiernie, dzięki czemu będą miały wspaniały smak. Jeśli musisz wykorzystać duży ogień, obniż moc palnika po osiągnięciu pożądanej temperatury.
5. Nigdy nie przesuwaj produktu na kuchence ze szklaną płytą, ponieważ może to uszkodzić produkt oraz szkło. Zawsze podnoś produkt, jeśli chcesz go przestawić.

Czyszczenie i konserwacja:
1. Zaczekaj, aż produkt ostygnie, nim zaczniesz go czyścić.
2. Wytrzyj wszystkie resztki z dna oraz boków produktu. Jeśli jakieś resztki przywarły do produktu, napełnij naczynie ciepłą wodą z delikatnym płynem do mycia i pozostaw do namoczenia przez 15-20 minut, a następnie wyczyść jak zwykle.
3. Nie używaj ściernych środków czyszczących ani metalowych, bardzo szorstkich lub twardych ścierek lub szczotek na żadnej z powierzchni.
4. Po umyciu dokładnie wysusz produkt i przechowuj go w suchym miejscu.

Współpracujemy z oficjalnym dystrybutorem marki Le Creuset. Kupując w naszym sklepie, mają Państwo gwarancje zakupu oryginalnego produktu. Dziękujemy za zaufanie.

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń!
tel. 660 56 57 58
e-mail: bok@kuchniapremium.pl
Zapisz się na Newsletter
• • •

-25 zł na pierwsze zakupy

Zapisz się na newsletter i zyskaj specjalny rabat*


Podaj adres e-mail:
* dotyczy zakupów pow. 250 zł brutto
polityka prywatności